Wie is wie?

Coördinator

Linda Maes

De coördinator leidt het centrum en is verantwoordelijk voor de dagelijkse werking. Voor alle vragen over het Centrum Leren en Werken kan je bij haar terecht.

linda.maes@clwconnect.be


Leerkrachten BGV

Kristof Stadtfeld

Leerkracht Groen

kristof.stadtfeld@clwconnect.be

Chantal Ivens

Leerkracht verzorgende/zorgkundige en begeleider in de kinderopvang

chantal.ivens@clwconnect.be

Bavo Verreth

leraar keuken/zaal

bavo.verreth@clwconnect.be

Giovanni Stuyven

leerkracht auto

giovanni.stuyven@clwconnect.be

Jimmy Slabbaert

leerkracht elektriciteit

jimmy.slabbaert@clwconnect.be

Davy Vanderperre

leerkracht sanitair

davy.vanderperre@clwconnect.be

Veerle De Ruyte

leerkracht verkoop en magazijn (distributie)

veerle.deruyte@clwconnect.be

Marc Lammens

leerkracht elektriciteit en onderhoud gebouwen

marc.lammens@clwconnect.be

Gina Limbos

leerkracht horeca-voeding

gina.limbos@clwconnect.be

Sylvain Deyaert

leerkracht bouw

sylvain.deyaert@clwconnect.be

Chantal Ivens

leerkracht verzorgende en zorgkunde

chantal.ivens@clwconnect.be

Bea Dhollander

leerkracht verkoop en textielverzorging

bea.dhollander@clwconnect.be

Kris Van Severen

leerkracht fietsmecanicien en magazijn

kris.vanseveren@clwconnect.be

Peter Heirman

leerkracht lassen

peter.heirman@clwconnect.be

Martine De Schutter

leerkracht verzorgende

martine.deschutter@clwconnect.be


Leerkrachten PAV



Trajectbegeleiders reguliere tewerkstelling

Ann De Smedt

De reguliere tewerkstelling van de leerlingen uit de opleidingen Verkoop, personenzorg, distributie (magazijn), groen, fietsmecanicien en horeca-voeding wordt geregeld door mevr. Ann De Smedt.

ann.desmedt@clwconnect.be

Anja Noppe

De reguliere tewerkstelling van de leerlingen uit de opleidingen Metaal (lassen), Auto, Bouw, Elektriciteit, Onderhoud gebouwen en Transport (autotechnieken) wordt geregeld door mevr. Anja Noppe.

anja.noppe@clwconnect.be


Trajectbegeleiders aanloopfase

Jill Willockx

Mevr. Jill Willockx is verantwoordelijke voor de toeleiding naar aanloopfase voor de leerlingen uit de opleidingen Metaal (lassen), Auto, Bouw, Elektriciteit, Onderhoud gebouwen en Transport (autotechnieken).

jill.willockx@clwconnect.be

Bart Buyle

Dhr. Bart Buyle is verantwoordelijk voor de toeleiding naar aanloopfase voor de leerlingen uit de opleidingen Verkoop, personenzorg, distributie (magazijn), groen, fietsmecanicien en horeca-voeding.

bart.buyle@clwconnect.be

Daan Christiaens

Dhr. Daan Christiaens is verantwoordelijk voor de toeleiding naar aanloopfase voor de leerlingen uit de opleidingen Metaal (lassen), Auto, Bouw, Elektriciteit, Onderhoud gebouwen en Transport (autotechnieken).

daan.christiaens@clwconnect.be


Onthaalmedewerkers

Nina Christiaens

Mevr. Nina Christaens volgt de aanwezigheden van alle jongeren in het Centrum Leren en Werken op. Zij coördineert samen met Bart de organisatie van de medische schooltoezichten en oudercontacten op School.

nina.christiaens@clwconnect.be

Carolien De Langhe

JOJO-medewerker

carolien.delanghe@clwconnect.be


Leerlingbegeleiding

Liesbet Geeraerts

Mevr. Liesbet geeraerts volgt de leerlingen op die extra zorg nodig hebben.

liesbet.geeraerts@clwconnect.be

Josefien Schelstraete

Mevr. Josefien Schelstraete begeleidt de leerlingen op vlak van leren en algemeen welbevinden. Daarnaast is ze verantwoordelijk voor de toeleiding en de opvolging van jongeren naar het persoonlijk ontwikkelingstraject (NAFT).

josefien.schelstraete@clwconnect.be


Zorgleerkracht

Karolien Smet

Zorgleerkracht, NODO

karolien.smet@clwconnect.be


Leerlingenadministratie

Mia Vlummens

De leerlingenadministratie is in handen van mevr. Mia Vlummens. Zij zorgt voor het beheer van de leerlingendossiers en de nodige communicatie naar het departement Onderwijs.

maria.vlummens@clwconnect.be


Technisch adviseur - Coördinatie BGV

Freddy Baert

Bestellingen van materialen en grondstoffen worden geregeld door dhr. Freddy Baert. Hij is tevens verantwoordelijk voor de leerlingenrekeningen en de opvolging ervan. Als technisch adviseur volgt hij de beroepsopleidingen en de beroepsleerkrachten op.

freddy.baert@clwconnect.be


Coördinatie PAV

Liesbet Geeraerts

Mvr. Liesbet Geeraerts coördineert onze Project Algemene Vakken-werking. Zij is tevens verantwoordelijk voor de projecten, vakoverschrijdende eindtermen en het nascholingsplan.

liesbet.geeraerts@clwconnect.be


Icteam

Pascal Savels

ICT-coördinator

pascal.savels@clwconnect.be

Simon Crets

ICT-medewerker

simon.crets@clwconnect.be

Ken Vanhuffel

Webmaster en programmer & database beheer

ken.vanhuffel@wetech.be


Coördinator

Linda Maes

De coördinator leidt het centrum en is verantwoordelijk voor de dagelijkse werking. Voor alle vragen over het Centrum Leren en Werken kan je bij haar terecht.

linda.maes@clwconnect.be

Leerkrachten BGV

Kristof Stadtfeld

Leerkracht Groen

kristof.stadtfeld@clwconnect.be

Chantal Ivens

Leerkracht verzorgende/zorgkundige en begeleider in de kinderopvang

chantal.ivens@clwconnect.be

Bavo Verreth

leraar keuken/zaal

bavo.verreth@clwconnect.be

Giovanni Stuyven

leerkracht auto

giovanni.stuyven@clwconnect.be

Jimmy Slabbaert

leerkracht elektriciteit

jimmy.slabbaert@clwconnect.be

Davy Vanderperre

leerkracht sanitair

davy.vanderperre@clwconnect.be

Veerle De Ruyte

leerkracht verkoop en magazijn (distributie)

veerle.deruyte@clwconnect.be

Marc Lammens

leerkracht elektriciteit en onderhoud gebouwen

marc.lammens@clwconnect.be

Gina Limbos

leerkracht horeca-voeding

gina.limbos@clwconnect.be

Sylvain Deyaert

leerkracht bouw

sylvain.deyaert@clwconnect.be

Chantal Ivens

leerkracht verzorgende en zorgkunde

chantal.ivens@clwconnect.be

Bea Dhollander

leerkracht verkoop en textielverzorging

bea.dhollander@clwconnect.be

Kris Van Severen

leerkracht fietsmecanicien en magazijn

kris.vanseveren@clwconnect.be

Peter Heirman

leerkracht lassen

peter.heirman@clwconnect.be

Martine De Schutter

leerkracht verzorgende

martine.deschutter@clwconnect.be

Trajectbegeleiders reguliere tewerkstelling

Ann De Smedt

De reguliere tewerkstelling van de leerlingen uit de opleidingen Verkoop, personenzorg, distributie (magazijn), groen, fietsmecanicien en horeca-voeding wordt geregeld door mevr. Ann De Smedt.

ann.desmedt@clwconnect.be

Anja Noppe

De reguliere tewerkstelling van de leerlingen uit de opleidingen Metaal (lassen), Auto, Bouw, Elektriciteit, Onderhoud gebouwen en Transport (autotechnieken) wordt geregeld door mevr. Anja Noppe.

anja.noppe@clwconnect.be

Trajectbegeleiders aanloopfase

Jill Willockx

Mevr. Jill Willockx is verantwoordelijke voor de toeleiding naar aanloopfase voor de leerlingen uit de opleidingen Metaal (lassen), Auto, Bouw, Elektriciteit, Onderhoud gebouwen en Transport (autotechnieken).

jill.willockx@clwconnect.be

Bart Buyle

Dhr. Bart Buyle is verantwoordelijk voor de toeleiding naar aanloopfase voor de leerlingen uit de opleidingen Verkoop, personenzorg, distributie (magazijn), groen, fietsmecanicien en horeca-voeding.

bart.buyle@clwconnect.be

Daan Christiaens

Dhr. Daan Christiaens is verantwoordelijk voor de toeleiding naar aanloopfase voor de leerlingen uit de opleidingen Metaal (lassen), Auto, Bouw, Elektriciteit, Onderhoud gebouwen en Transport (autotechnieken).

daan.christiaens@clwconnect.be

Onthaalmedewerkers

Nina Christiaens

Mevr. Nina Christaens volgt de aanwezigheden van alle jongeren in het Centrum Leren en Werken op. Zij coördineert samen met Bart de organisatie van de medische schooltoezichten en oudercontacten op School.

nina.christiaens@clwconnect.be

Carolien De Langhe

JOJO-medewerker

carolien.delanghe@clwconnect.be

Leerlingbegeleiding

Liesbet Geeraerts

Mevr. Liesbet geeraerts volgt de leerlingen op die extra zorg nodig hebben.

liesbet.geeraerts@clwconnect.be

Josefien Schelstraete

Mevr. Josefien Schelstraete begeleidt de leerlingen op vlak van leren en algemeen welbevinden. Daarnaast is ze verantwoordelijk voor de toeleiding en de opvolging van jongeren naar het persoonlijk ontwikkelingstraject (NAFT).

josefien.schelstraete@clwconnect.be

Zorgleerkracht

Karolien Smet

Zorgleerkracht, NODO

karolien.smet@clwconnect.be

Leerlingenadministratie

Mia Vlummens

De leerlingenadministratie is in handen van mevr. Mia Vlummens. Zij zorgt voor het beheer van de leerlingendossiers en de nodige communicatie naar het departement Onderwijs.

maria.vlummens@clwconnect.be

Technisch adviseur - Coördinatie BGV

Freddy Baert

Bestellingen van materialen en grondstoffen worden geregeld door dhr. Freddy Baert. Hij is tevens verantwoordelijk voor de leerlingenrekeningen en de opvolging ervan. Als technisch adviseur volgt hij de beroepsopleidingen en de beroepsleerkrachten op.

freddy.baert@clwconnect.be

Coördinatie PAV

Liesbet Geeraerts

Mvr. Liesbet Geeraerts coördineert onze Project Algemene Vakken-werking. Zij is tevens verantwoordelijk voor de projecten, vakoverschrijdende eindtermen en het nascholingsplan.

liesbet.geeraerts@clwconnect.be

Icteam

Pascal Savels

ICT-coördinator

pascal.savels@clwconnect.be

Simon Crets

ICT-medewerker

simon.crets@clwconnect.be

Ken Vanhuffel

Webmaster en programmer & database beheer

ken.vanhuffel@wetech.be